Reference

Maminka dcery na střední škole v USA

Milá Dano, 
posílám Vám velké srdečné DÍKY! 
Za Vaši precizní, komplexní a spolehlivou práci, díky které jsem i já, velmi úzkostlivá matka jediného dítěte, zvládla s klidem vyslat dceru na školní rok do USA. Mohla bych tu dlouze popisovat nepřeberné množství náročné administrativy a zařizování kolem vlastního studijního pobytu, za které jste kompletně převzala zodpovědnost a vše perfektně fungovalo. Ale čeho si já osobně cením nejvíc, je Váš osobní přístup a nasazení, Dano. Jednoduše mám pocit, jako kdybyste za oceán posílala vlastní dítě. Ta péče z Vaší strany je naprosto výjimečná! A dcera je v US nadšená.
Děkuji Vám, moc si toho vážím.

Ellyn – střední škola v USA

Vydat se na celoroční „Exchange“ pobyt do USA je zcela jistě jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem kdy v životě udělala. Díky Daně a její profesionálně vedené agentuře si teď užívám svůj rok na americké střední škole ve Washingtonu D.C. Agentura DANA Study mě provedla celým přihlašovacím procesem od vyplnění úvodní přihlášky až po výběr dárků pro hostující rodinu. Díky Danině nasazení, ochotě, rychlé komunikaci a osobnímu přístupu jsem odletěla skvěle připravena, a navíc s jistotou, že o mě bude postaráno v jakékoli nečekané situaci.

Maminka dcery na střední škole ve Španělsku

Když dcera přišla s nápadem, že by chtěla rok studovat na střední škole ve Španělsku, měli jsme obavy, že vyřizování celé záležitosti bude byrokraticky náročné, zvlášť v době těsně po covidu. A také bylo! Naštěstí jsme měli Danu, která nás s klidem a precizností provedla celým procesem, promptně reagovala na jakékoli dotazy, rozptylovala naše pochybnosti a postrkovala nás k cíli. Mimo jiné nám zařídila setkání se zástupkyní španělské agentury, operativně řešila situaci na letišti, když mělo letadlo zpoždění a studentky nestíhaly sraz s ostatními v Madridu, a když dívky nakonec dorazily na místo, věděly, že se na ni mohou kdykoli obrátit. Dana má skvělé organizační schopnosti, je spolehlivá, ochotná a díky svým bohatým osobním zkušenostem ví, s čím vším se může student při výměnném pobytu setkat. Danu a její agenturu můžeme všem jen doporučit.

Maminka dcery na střední škole v Norsku

Danu a její agenturu velmi doporučuji. Spolupráce s ní je naprosto skvělá, během zařizování výměnného pobytu mé dcery jsem mnohokrát děkovala za to, že jsme vybraly právě její agenturu. Oceňuji hlavně její zkušenosti, individuální přístup, perfektní komunikaci a okamžité řešení problémů. Elišky odjezd provázela spousta potíží a nebýt Dany, možná bychom to vzdaly. Díky ní se ale podařilo vše zvládnout a Eliška měla možnost si pobyt v Norsku užít. Její služby s radostí využiji i při zahraničních pobytech dalších dcer.

Maminka studentky na střední škole v Německu

Vybrat si agenturu Dany Černé bylo pro nás doslova trefou do černého. Dana je velká profesionálka, která nám pomohla vyřídit všechny náležitosti pro roční středoškolský studijní pobyt dcery Patricie v německém Bonnu a navíc v nás dokázala vzbudit důvěru umožnit jí tu obrovskou zkušenost a pustit ji do „velkého“ světa. Nebyla to zrovna procházka růžovou zahradou, přesto všechno zvládla, naučila se pořádně německy a navázala tam mnoho nových přátelství. A to jak s lidmi z Německa, tak s dalšími „Exchange“ studenty napříč celým světem.

Jáchym – střední škola v Kanadě

Studium v Kanadě pro mě byla velká životní zkušenost a výzva, a právě Dana mi celou situaci usnadnila. Když se naskytl problém, tak jsem s její pomocí vše snadně vyřešil. Cením si zejména jejího osobního přístupu. Na Daně je vidět, že svou práci dělá opravdu ráda. Každému bych ji doporučil, je na ni velký spoleh.

Maminka studentky na střední škola v Kanadě

Při zařizování veškerých formalit pro studium v zahraničí provázela Dana naši dceru krok po kroku osobně, byla velkou podporou a to nejen v technikáliích, ale i v osobního přístupu, co „studium v zahraničí“ znamená pro vývoj mladého člověka a jaký vklad do budoucnosti to přinese. A nezastírala, že bude smutek, že bude vše nové. Dana dokázala povídat, jak vše zvládnout a s různými situacemi se vyrovnat… S Danou jsem mohla být já i dcera při celém jejím pobytu v zahraničí v kontaktu a pomáhala nám řešit aktuální situace, které vznikly při výuce ve škole i v různých situacích v rodině. Je profesionální a přesto lidská, empatická, „normální“… Moji důvěru, že vše je „správně“, že jsme v dobrých rukách, si získala záhy. Po tento určitý čas aktivně (a ve vzpomínce navždy), se stala součástí naší rodiny a bylo to krásné, i při odletu dcery na letišti byla s námi. Dcera v zahraničí „našla samu sebe“, stala se sebevědomým mladým člověkem. A jazyková znalost na fantastické úrovni. Děkuji a s vděčností vzpomínám.

Patricie – střední škola v Německu

Studium v Německu mi doslova otevřelo bránu do celého světa. V Bonnu jsem prožila nejkrásnější měsíce mého života. Ze začátku to nebylo vůbec jednoduché: neznámá řeč, nová rodina a úplně nový začátek v jiné zemi. Postupně jsem začala poznávat tamní kulturu, školství, navázala nová kamarádství a také poznala svoji životní kamarádku z Itálie. Získala jsem tam touhu po studiu na německých univerzitách a našla si cestu, kterou se chci vydat. Při tom všem mi byla Dana Černá a její agentura DANA Study velkou oporou a podporou. Její empatie, profesionální přístup a milá povaha mi pomohly vše zvládnout. Každému bych přála mít „svoji“ Danu. Pomocí mých úžasných a podporujících rodičů je toto můj druhý rok v USA a jsem moc vděčný, že jsem ohledně studia v zahraničí oslovil právě Danu.

Maminka studentky na střední škole v Irsku

S agenturou DANA Study jsme spokojeni velmi. Neměli jsme zkušenosti s jinou studijní agenturou, proto jsme do této spolupráce šli s tím, že nás od začátku celého procesu přípravy na studium dcery v zahraničí, až do konce provedou bez problémů. Stalo se. Fungovalo to již na prezentaci DANA Study studentům ve škole dcery. Vše se s přehledem řešilo otevřeně. Dohody mezi námi, rodiči-studentem a agenturou, byly čistě profesionální.DANA Study je hlavně o paní Daně. Je skvělá, vše po pracovní stránce v naprostém pořádku.  Včas upozornila na platby, komunikace osobně, telefonicky nebo e-mailem výborná. Komunikovala s druhou stranou v zahraničí o otázkách, které nás zajímaly. Ano, paní Dana má osobní a bohaté zkušenosti z vlastních studijních pobytů v zahraničí, a to je další obrovský benefit. Děkujeme. Za nás určitě ANO.